MONADOS s.r.o.

 

 

Jak si přidat sebedůvěru: Deset jednoduchých pravidel.


Váš osud je ve Vašich rukou, jen Vy můžete řídit a zlepšovat svůj osud!

Váš Anděl strážný je vždy s Vámi!


 

Za prvé: Ráno se připravte a odejděte z domu ve vrcholné formě. Na oběd se můžete podívat na svůj odraz v zrcadle, je-li vše v pořádku, a naposledy před spaním. To Vám dá jistotu o dobrém vzhledu a díky tomu nebudete celý den myslet na to, jak vypadáte.

 

 

Za druhé: Nepřemýšlejte o svých fyzických nedostatcích. Může je mít každý. Koneckonců, většina lidí kolem Vás je nepozoruje, nebo si jich nevšimne a ani neví o jejich existenci. Čím méně se nad tím zamýšlíte, tím lépe se budete cítit. Pamatujte si, že lidé nevnímají věci, které jsou zřejmé pro Vás. Pokud máte pocit studu při mluvení před více lidmi, věřte, že oni vnímají pouze Váš obličej, jak je příjemně růžový. Pokud sami nebudete upozorňovat na nějaké nedostatky, nikdo nebude zjišťovat nic, co Vás znepokojí.

 

 

Za třetí: Nesnažte se o maximalismus, to je nemožné. Je lepší přijmout v životě menší radost a i přes to se cítit šťastnější a úspěšnější.

 

 

Za čtvrté: Nebuďte přehnaně kritický. Pokud se snažíte průběžně sledovat nedostatky druhých a taková kritika se stala Vaším zvykem, měli byste se tohoto zvyku okamžitě zbavit. V opačném případě si budete pořád myslet, že Vaše tvrzení, vzhled a oblečení, bude snadným terčem pro kritiku. To Vám nepřidá na sebedůvěře. Nezapomeňte, že stejné události nebo skutečnosti cítí někteří lidé často odlišně než Vy. Tento přístup Vám umožní vydržet snáze to, co se může zdát nepříjemné, nevhodné, urážlivé nebo ponižující. A co je nejdůležitější - tolerovat nedostatky druhých, najít vysvětlení a odehnat negativní myšlenky. Jednejte s lidmi tak, jak chcete, aby oni jednali s Vámi.

 

 

Za páté: Pokud v životě nedostanete to, co očekáváte, měli byste vědět, že osud a Anděl strážný Vás chrání před něčím špatným. Např. vzhledem k tomu, že jste neprožili nějakou určitou událost, se Vám tak podařilo vyhnout případným větším potížím. Nemyslete si, že jste pasivní objekt, také byste se neměli cítit podřízeně a bezmocně. Jste aktivní tvůrce svého života a tvůrce událostí! Vás sen blíž na dosah, než myslíte. Ale úspěch v životě spočívá v akci a tvoření, a nedostatek úspěchu ve snění a nečinností. Každý úspěšný krok Vás povzbudí, pochvalte se za něj. Klíč štěstí – dělat co máš rad.

 

 

Za šesté: Buďte upřímní. Nevíte-li něco, nebo jste něco nečetl nebo neviděl, nechápete co se děje, nebo neznáte význam názvu jídel v nabídce? Zeptejte se! Vnímáte někoho jako vitálního, úspěšného a šarmantního? Řekněte mu to! Pokud se snažíte být chladný a neosobní, odcizíte se lidem.

 

 

Za sedmé: Pamatujte si, že většina lidí raději naslouchá. Nemusíte říkat kaskádu vtipných poznámek, abyste na sebe upozornili okolí. Poslouchejte pozorně partnery a oni Vás budou mít rádi. Najděte si ve svém okolí spřízněnou duši, se kterou můžete sdílet mlčení. Pak se nebudete cítit ve společnosti osaměle.

 

 

Za osmé: Nesnažte se odstranit ostych a nesmělost pomocí alkoholu, drog a jiných stimulantů. Pokud jste uvolněný a okouzlující pod vlivem alkoholu či jiné intoxikace, věřte, že bez toho můžete být ještě příjemnější. Pro překonání svého ostychu a plachosti, pro lepší pochopení svého přání - naslouchejte svým myšlenkám, uvolní Vás to. Nepřipouštějte si smutné myšlenky. Snažte se prožívat šťastné chvíle a udržet si všechny příjemné pocity. Prožívejte volné chvíle tam, kde se cítíte dobře a kde se Vám líbí.

 

 

Za deváté: Pamatujte si, že u některých lidí přílišná únava může někdy způsobit podrážděnost a agresivitu. Pokud někdo bude mluvit ostře a hrubě, nemyslete si, že je to Vaše vina. Možná, že toto je jeho jediný způsob, jak překonat svůj hněv, strach nebo rozpaky, i když není nejlepší. Nepoužívejte podobný způsob odreagování a sebeuspokojení.

 

 

Za desáté: Někdy se může stát, že se ve společnosti ztrapníte. Zasmějte se tomu, tím ostatní odzbrojíte a zabráníte případným pomluvám. Ostatní o Vás budou pečovat s láskou, protože jim bude dána možnost prožít si pocit nadřazenosti.


9.2016

nahoru

 

 

Poznejte, naučte se řeč svého těla!

 

„Lékař může zvládnout nemoc, ne však osud nemocného“- čínská moudrost.

 

Každý z nás má osud ve svých rukou, udělejte pro sebe to nejlepší, pomozte sami sobě!


 

Nabízím Vám informace o výsledcích získaných během 5 tisíc let existence východní alternativní medicíny v diagnostice poruch i na cestě uzdravení organizmu. Tyto znalosti pomohou včas a správně využívat přírodní produkty pro zlepšení zdraví a k  prevenci onemocnění. Diagnostika probíhá podle symptomů poruch funkce systém vnitřních orgánů a reflexních zón, bolesti nebo určitých změn v oblastech akupunkturních bodů a energetických drah.

 

Náš organizmus stále komunikuje a dostává informace od všeho ve svém okolí. To je tajemství podstaty člověka! Pokud se nad tím zamyslíme, každý den jíme a pijeme stále stejnou monotónní potravu. Ovšem námi používané jídlo neobsahuje požadovaný komplex živin. Podle odborníků na výživu potřebujeme pro optimální fungování lidského těla získat asi 600 druhů živin a prvků - aminokyselin, vitamínů, makro- a mikroelementů, organických kyselin, rostlinných složek, vláknin atd. Ale doma, v kavárně nebo v restauraci si pro sebe bez zaváhání objednáváme potraviny a nápoje, tedy živiny, které naše tělo vyžaduje. Mnoho lidí neví, že náš organizmus přirozeně touží po kvalitních potravinách a naše tělo přirozeně požaduje takové složení potravin a nápojů, ve kterých jsou potřebné živiny.

 

Jako není možné stavět dům bez cihel a cementu, tak není možná regenerace organizmu bez potřebných živin, nutných nejen k obnově orgánů, ale i ke zvýšené kvalitě metabolických procesů. Pouze přírodní látky mají potřebné bio-informace o správném fungování vnitřních orgánů. Regenerace organizmu dle principu Pentagramu probíhá jako reverzní reakce, to znamená, že při chronických stavech se mohou krátce a mírně objevit akutní stavy, které ale po čase zcela mizí. Reverzní příznaky jsou normálním, téměř zákonitým jevem bioinformační přírodní léčby. Jejich intenzita vždy závisí na stupni a době trvání dané choroby, ale je možné ji zmírnit užíváním přírodních přípravků, např. Kordycepsem.

 

Měli bychom vědět, že naše tělo je neustále usiluje o návrat do geneticky dané stavu zdraví, očistit se a zregenerovat. Regenerace nezávisí přímo na dávce obdrženého přírodního přípravku, ale dávka by měla být dostatečná pro stimulaci regeneračního procesu. Důležitou roli hraje také faktor času, doba regenerace je individuální. Pro úspěšnou regeneraci je také důležité používat nejúčinnější komplex přírodních přípravků s individuálním trváním použití, a vytvořit tak účinné koncentrace v těle. Vždy bychom měli najít příčinu nemoci, a to je jediný způsob jak se ozdravit, než se snažit odstranit symptomy nemoci.

 

Následující tabulka popisuje příznaky funkčních poruch vnitřních orgánů a níže na obrázku Pentagramu jsou popsaná vzájemná působení vnitřních orgánů. Toto nám pomůže porozumět řeči těla a potřebám našeho organizmu.

 

Rozhodněte se sami a z tabulky přírodních produktů společnosti Fohow si můžete vybrat 1-2 nebo 3 preparátů, které se užívají perorálně, a kosmetické a hygienické výrobky, které ovlivňují vnější reflexní zóny vnitřních orgánů. Později můžete výrobky postupně měnit. Vždy doporučujeme začít příjmem preparátů s tekutým Kordycepsem, který normalizuje energii Jin a Jang a dodává tělu více energie, urychluje zotavení a očištění, obnovuje funkce vnitřních orgánů.

Jaro – čas zrození přírody a doba rekonvalescence jater a žlučníku. Ale během dne od 23 do 3 hodin ráno také probíhá jejich denní regenerace. Při jejich dysfunkci lze vnímat nepříjemné pocity v oblasti těchto orgánů ve večerních hodinách, případně na jaře. Příznaky funkčních poruch se mohou vyskytnout v podobě alergického stavu, vysokého krevního tlaku, bolesti kloubů, pigmentových skvrn nebo depigmentace ve formě vitiligo, nadváhy, změn ve struktuře nehtů, rozmazaného vidění nebo špatného nočního vidění, slzení, svědění a zánětu oka. Psychická porucha jater se projevuje nadměrnou podrážděností, zlostí, agresí až vztekem. Pokud se projeví tyto příznaky, je třeba nejprve použít přírodní přípravky k normalizaci funkce jater a žlučníku.

 

Regenerace srdce, osrdečníku, tří ohřívačů a tenkého střeva začíná na začátku léta a také probíhá během dne od 11 do 15 hodin a od 19 do 23 hodin. V tuto dobu probíhá obnova kardiovaskulárního a hormonálního systému, nervové a duševní činnosti, zlepšuje se krevní oběh. Nicméně při narušení funkcí těchto orgánů s nervovým vyčerpáním, stresem a chronickým onemocněním může docházet ke zvýšení krevního tlaku nebo hypotenzi, k poruchám středního uchu a sluchu, změně chuti, menstruačním poruchám. V psychické stránce se může objevit nervozita, vzrušení s neadekvátním smíchem, návaly horka a pocení zejména obličeje, zarudnutí kůže obličeje nebo dokonce celého těla. Normalizace funkcí těchto orgánů napomáhá k odstranění výše uvedených příznaků.

 

Slezina, slinivka a žaludek se obnovují během dne od 7 do 11 hodin, v tuto dobu se připravují na příjem a vstřebávání potravy, také se regenerují v druhé polovině léta. Dysfunkce těchto orgánů může způsobit problémy s trávením, porušení krvetvorby, imunity a gynekologické poruchy. Může dojít ke změnám v ústech a na rtech, k suchu v ústech nebo slinění, poruchy chuti, touze po sladkostech, kůže může být žlutá. Můžete pociťovat nervozitu a neklid, obavy, lidé s problémy těchto orgánů se ponoří do mysli, zpomalí se jejich pohyb.

 

Celoročně dochází ke každodennímu obnovení funkce plic a střev, a to mezi třetí a sedmou hodinou ranní, ke správnému čištění střev dochází každý den v dopoledních hodinách, to je normální proces.  Především pak na podzim - v září, říjnu a listopadu - probíhá zvýšené čištění a regenerace plic, pokožky, krku a střev, což někteří lidé mohou vnímat jako nemoc. Rýmu, kašel, hleny, bolest v krku nebo hnisavou vyrážku na pokožce nemusíte vnímat negativně a není nutné brát léky proti kašli nebo horečce. Tělo se pokouší se očistit! Nosní dušnost naznačuje, že probíhá čištění a tím i zánět a otok dýchacích cest, jejichž projevem může být výtok z nosu, porucha dýchání a čichu, vylučování hlenů. Při poruše funkce a oslabení plic a střev je dýchání oslabené a těžké, kůže je bledá až bílá, objevují se různé druhy vyrážek, chuť na pikantní jídlo, nálada může být špatná, snížená až do deprese s pláčem, člověk se nechce pohybovat. Přírodní preparáty obnoví normální funkce orgánů a odstraní tyto příznaky.

 

Na Pentagramu vzájemného působení systémů a funkcí vnitřních orgánů se dá vidět, například, že zvýšená zátěž srdce a stresy tlumí funkce plic a dýchaní. Ve zdravém stavu máme 60 tepů a 12 nádechů za minutu, to je pět k jedné. Ale ve stresovém stavu se tep zrychluje na 100 a více, to znamená 20 nádechů za minutu, a tedy povrchové dýchaní s deficitem kyslíku a špatnou ventilací a očištěním plic. Při špatném očištění organizmu kvůli dysfunkcím plic a střev se zatěžují játra, která se starají o očištění krve. Plíce při nízkém energetickém stavu potřebují více energie od matky sleziny a slinivky, což zhoršuje jejich stav a může vést k jejich onemocnění. Poruchy plic, jako matky pro ledviny, zhoršuje stav ledvin a močového měchýře.

 

V zimě a během dne od 15 do 19 hodin probíhá čištění a regenerace ledvin a močového měchýře, ledviny mají vliv na celkový energetický stav a Jin-Jang energie těla. Při jejich dysfunkci vznikají hormonální poruchy u mužů a žen, poruchy sexuálních funkcí a plodnosti, mění se kosti, kloubní systém a páteř, to má vliv na výměnu vody a minerálů. Vznikají bolesti kloubů, zubní kazy, poruchy sluchu, mohou nastat problémy s rovnováhou a se závratí, dále mohou vypadávat vlasy. Kůže může získat tmavé nebo černé zabarvení, dostává chuť na slané jídlo, může se objevit úzkost, strach, a dokonce i zděšení se sténáním. Při obnovení normální funkce ledvin a močového měchýře zmizí potřeba častěji močit během dne a noční nutkání na močení, obnovuje se normální sexuální funkce, libido a potence mužů, a zlepší se celkový zdravotní stav.

 

Pro každou ženu je důležité být si vědoma vlivu vnitřních orgánů na gynekologické stavy a menstruační cyklus. Obecně platí, že výskyt častých delších a těžkých nebo o několik týdnů až měsíců opožděných menstruací ovlivňuje srdce, duševní stav a zároveň způsobuje stresy. Správně fungující ledviny zajistí pravidelnost menstruace, a to v intervalu 28 – 30 dní v délce 3 až 5 dnů, ale při jakékoliv dysfunkci ledvin se může objevit bílý výtok. Slezina ovlivňuje kvalitu menstruace, při její dysfunkci může být slabá a dlouhá menstruace s nepříjemným zápachem, nebo žlutý výtok. Abnormální funkce jater se může projevit jako menstruační krvácení se sraženinami, nebo může nastat krvavý výtok.

 

Řekl jsem Vám o jedné ze zásad použití přírodních preparátů. Další zásadu lze použít, pokud v průběhu dvou až třech měsíců užívání preparátů nebyly zcela eliminovány příznaky dysfunkce orgánů a onemocnění. V souladu se zásadou MATKA – SYN je potřeba normalizovat funkci matky (Pentagram vzájemného působení systémů a funkcí vnitřních orgánů). A to znamená, že ledviny je matka jater: když potřebujeme normalizovat matku jater – zvýšíme energii v ledvinách. Posílená játra zvýší výkon srdce a cévního systému, to má také vliv na odstranění stresu! Zlepšením stavu srdce zajistíme normální fungování sleziny a slinivky. Posílením sleziny normalizujeme funkci plic a zvýšení energie plic přispěje k normalizaci funkce ledvin! 

Pár slov o dědičnosti choroby.

 

Dědičné onemocnění je onemocnění způsobené defekty chromozomů a genů, které jsou základem genetických, chromozomálních a mitochondriálních poruch dědičné informace.

 

Získaná onemocnění se často označují jako dědičná. Obvykle celá rodina, včetně prarodičů, rodičů a dětí žijících v jednom místě, za stejných vlivů životního prostředí, jedí stejné jídlo, mají stejné chování a názory na aktuální dění. To znamená, že každý člen rodiny má stejné patogenní účinky v prostředí, které narušuje rovnováhu v těle a normální funkci stejných vnitřních orgánů a funkčních systémů. Ale nebude to dědičné.

 

Prevence nemocí jater.

 

Játra ve východní metafyzice jsou považována za dodavatele energie růstu a obnovení svalové soustavy těla. Žlučník působí na obnovu nervového systému a na procesy vstřebávání živin.

 

Lidé, kteří jedí pikantní, mastné, smažené jídlo, hodně cukru a výrobků z mouky, také se většinou přejídají, což vede k poruše funkce jater a žlučníku a následně mohou onemocnět. Příznaky funkčních poruch se mohou vyskytnout v podobě alergického stavu a svědění pokožky, vysokého krevního tlaku, bolesti kloubů, pigmentových skvrn nebo depigmentace ve formě vitiligo, nadváhy, změn ve struktuře nehtů, rozmazaného vidění nebo špatného nočního vidění, slzení, svědění a zánětu oka, žloutenky atd. Psychická porucha jater se projevuje hněvem, nadměrnou podrážděností, zlostí, agresí až vztekem.

 

Při jaterních problémech je nutné konzumovat více potravin rostlinného původu, např. japonskou bílou ředkev daikon, zázvor, jíst různé kaše, čočku, sóju, a pít čaj z pelyňku.

 

Přeměna energie v organizmu.

 

Psychická energie – myšlení, intelektuální práce, stres atp.

 

Fyzická energie – pohyby, fyzická práce, sport, cvičení, fitness, procházka nebo běh atp.

 

Každý člověk má v organizmu vlastní zásobu energie Čchi, která se skládá z psychické a fyzické energie a vyměňuje se jako tekutina ve dvou spojených nádobách. Když člověk spotřebuje psychickou energii pro duševní práci nebo na stresy, energie proudí z psychické do fyzické nádoby. Abychom psychickou energii obnovili, potřebujeme fyzickou námahu, a to procházku nebo sport, jako běh, cvičení, fitness, atd. Naopak pro doplnění fyzické energie potřebujeme duševní činnost, jako je čtení, poslouchání hudby, zhlédnutí komedie atd.

 

Vliv stresu na kardiovaskulární systém a na celý organizmus.

 

Psychosomatické příčiny nemocí člověka tvoří téměř 100 procent příčin mnoha onemocnění. O tomto si teď promluvíme. Regenerace srdce a tenkého střeva probíhá během dne od 11 do 15 hodin, a osrdečníku a tří ohřívačů od 19 do 23 hodin. Také během každého roku na začátku léta v květnu, červnu až červenci probíhá harmonizace funkcí a obnova kardiovaskulárního a hormonálního systému, nervové, duševní a psychické činnosti.

 

Narušení funkcí srdce, tohoto systému akutním nebo chronickým stresem, a to nespokojenost v osobních vztazích nebo v zaměstnání může způsobit poruchy ve zdraví. Ale když se zamyslím, tak proč se zlobíme na to, co jsme si sami vybudovali. Samostatně jsme si vybrali naše povolaní, naše bydlení, životního partnera, to, kolik jsme chtěli mít dětí, my sami se staráme o své zdraví a tak dále, a tak dále. Když nejsme s něčím spokojeni, tak bychom především měli změnit svůj názor na to, co nás trápí, přemýšlet o tom pozitivním co jsme vybrali a vyloučit negativní stránky, pracovat na tom pozitivním. Nebo situaci radikálně změnit a tím odstranit stres.

 

Po psychické stránce se může během stresu objevit nervové vzrušení s třesem rukou, nervozita, někdy může docházet k neadekvátnímu smíchu a k mnohomluvnému vzrušení s proudem stresujících myšlenek během dne, a i v noci s poruchou spánku. Lidé ve stresu pořád mluví a nedávají vám možnost něco říct. A s nervovým vyčerpáním energie srdce může docházet k oslabení koncentrace vnímání a paměti, zpomalení myšlení,  poruchám středního ucha a sluchu, točení hlavy, změně chuti s nechutenstvím, návaly horka a pocení zejména v obličeji atd.

 

Poruchy tohoto systému se mohou projevit zvýšením krevního tlaku na více než 140/90 mm. Hg., anebo k hypotenzi s tlakem níže než 90/60 mm. Hg., dále špatným prokrvením srdce až infarktem myokardu, zarudnutím kůže obličeje nebo dokonce celého těla, pocitem chladu v těle a studených končetin. Také mohou být doprovázeny poruchami žláz s vnitřní sekrecí, jako je štítná žláza, poruchami menstruace, jako např. častých delších a těžkých menstruací, nebo o několik týdnů až měsíců opožděných menstruací. Ze stresu vyplývají funkční poruchy zažívacího traktu, a dále na sliznici trávicího traktu vznikají svalové křeče se špatným prokrvením a s následnou erozí až ulcerací, v ústní dutině např. afty, dále v jícnu, žaludku, střevech a konečníku např. peptický vřed a Crohnova nemoc, nebo hemoroidy, cysty a papilomy.

 

Ovšem poruchy srdce mají špatný vliv především na dýchací systém. Je filologickým faktem že srdeční tep a dýchání koreluje jako pět ku jedné. To znamená, že při normálním tepu 60 za minutu vzniká 12 dýchání. Ve stresu a při emocionálním vzrušení člověka se tep zvyšuje na 90 až 100 za minutu a bude 20-22 nádechů. Dýchání bude povrchové s nedostatkem kyslíku, v plicích se hromadí hleny a vznikají stagnující nebo infekční zánět plic. Plíce špatně odstraňují plyny z organizmu, vzniká zánět střev, nadýmání, poruchy vstřebávání a trávení a znečištění těla. Při poruše funkce a oslabení plic a střev je dýchání oslabené a těžké, dochází k zadýchávání, kůže je bledá až bílá, objevují se různé druhy vyrážek, roste chuť na pikantní jídlo, nálada může být snížená až do deprese s pláčem, člověk se nechce pohybovat.

 

Kvůli znečištění zažívacího traktu se všechny toxiny dostanou do krve, a játra čistí krev a tělo. Aby člověk zvládl stres, játra dodávají energii srdci a kardiovaskulárnímu systému, protože játra jsou matka pro srdce, ale plní navíc funkci očisty krve od toxinů, a to zatěžuje a oslabuje játra. Příznaky funkčních poruch jater a žlučníku se mohou vyskytnout v podobě alergického stavu, vysokého krevního tlaku, rozmazaného vidění anebo špatného nočního vidění, slzení, svědění a zánětu oka, bolesti kloubů, nadváhy, změn ve struktuře nehtů, na pokožce se objeví pigmentové skvrny nebo depigmentace ve formě vitiligo. Psychická porucha jater se projevuje nadměrnou mentální podrážděností, když si člověk myslí, že mu nic nevychází, a někdy se projevuje zlostí, agresivitou až se vztekem.

 

Dále má oslabené srdce negativní vliv na slezinu a slinivku jako jejich matka, která jim nedodává dost energie. Dysfunkce těchto orgánů může způsobit problémy s trávením a produkcí trávících enzymů a insulinu, což může vést k diabetu, poruchám krvetvorby a imunity, gynekologické poruše. Někdy může dojít ke změnám sliznice v ústech a na rtech, k suchu v ústech nebo slinění, poruchy chuti a touze po sladkostech, kůže může dostat žluté zabarvení. Lidé s problémy těchto orgánů se ponoří do své mysli, zpomalí se jejich pohyb, mohou pociťovat neklid a obavy.

 

Funkce slinivky symbolizují lásku, se kterou máme přistupovat k životu. Kde není láska a spokojenost, tam vznikají poruchy trávení. Chronicky stres, nezpracované zatěžující životní zážitky a psychosociální problémy jsou častými spouštěči dyspeptických obtíží. Nedostatek trávicích enzymů slinivky je výrazem nedostatku lásky k prožívanému životu a radosti z něj, nepřijímání emocí a somatizace nepříjemných prožitků. Pacienti s těmito obtížemi nemusí mít trpčí zážitky než jiní, ale posuzují jí negativněji. Onemocnění pankreatu-slinivky je vlastně zrcadlem našeho přístupu k životu. Je nesmyslné a nebezpečné přesvědčení, že na zdraví máme přirozený nárok a že v případě namoci je lékař popřípadě stát povinen náš problém řešit a zbavit nás ho. Zde je více než jinde na místě rčení „že sami jsme strůjci svého osudu!“

 

Vzájemné působení oslabené sleziny, slinivky a plic také oslabuje ledviny a močový měchýř a jejich dysfunkce má negativní vliv na výměnu vody a minerálů, vzniká osteoporóza, mění se kosti, kloubní systém a páteř, vznikají bolesti kloubů, zubní kazy, poruchy sluchu, hormonální poruchy u mužů a žen, poruchy sexuálních funkcí a plodnosti. Mohou nastat problémy s rovnováhou a se závratí, dále mohou vypadávat vlasy. Kůže může získat tmavé nebo černé zabarvení, roste chuť na slané jídlo, může se objevit úzkost, strach, a dokonce i zděšení se sténáním. Při obnovení a normalizaci funkce ledvin a močového měchýře zmizí potřeba častěji močit během dne a také noční nutkání na močení, obnovuje se normální sexuální funkce, libido a potence, zlepší se celkový zdravotní stav organizmu.

Plodnost u žen a mužů.

 

Ledviny mají vliv na celkový energetický stav a Jin-Jang energie těla a plodnost u žen a mužů. V zimě a během dne od 15 do 19 hodin probíhá čištění a regenerace ledvin a močového měchýře. Při jejich dysfunkci vznikají hormonální poruchy u mužů a žen, poruchy sexuálních funkcí a plodnosti, mění se kosti, kloubní systém a páteř, to má vliv na výměnu vody a minerálů. Vznikají bolesti kloubů, zubní kazy, poruchy sluchu, mohou nastat problémy s rovnováhou a se závratí, dále mohou vypadávat vlasy. Kůže může získat tmavé nebo černé zabarvení, dostává chuť na slané jídlo, může se objevit úzkost, strach, a dokonce i zděšení se sténáním.

 

Při obnovení normální funkce ledvin a močového měchýře zmizí potřeba častěji močit během dne a noční nutkání na močení, obnovuje se normální sexuální funkce a možnost plodnosti, libido a potence, zlepší se celkový zdravotní stav.

 

Jak můžeme ovlivnit plodnost přírodními preparáty?

 

V knize Makrobiotika a přírodní léčení, amerického autora Michio Kushi, o rozmnožovacím systému jsou označeny potíže mužského a ženského pohlavního systému jako nesprávně vyvážená životospráva. To jsou poruchy menstruačního cyklu, cysty, zbytnění prostaty a jiné.  Z hlediska moderní medicíny tyto stavy často mají neznámou etiologii.

 

Dosažení rovnováhy všech tělesných funkcí je základním prostředkem prevence a nezbytným předpokladem skutečného zdraví. Poruchy mužského a ženského pohlavního systému častěji ohrožuje lidi konsumující velké množství živočišných potravin, včetně kyselých mléčných výrobků, cukru, alkoholu, léků a Jin-pokrmů, které vychylují kyselé reakce krve.

 

Mnohem odolnější jsou lidé živící se celozrnnými obilovinami (kašemi) a zeleninou. Doporučuje se kaše (rýže, ječmen, pohanka, jáhly atp.), kořenová zelenina - mrkev, ryby, kapr, fazole, řasy. Hodně efektivně a rychle působí doplňky stravy, elixíry firmy Fohow.

 

Efektivně a rychle působí doplňky stravy, elixíry firmy Fohow. Kordyceps má vlastnosti jak houby, představující rostlinnou říši, obsahující energii Jin a tím bioinformaci pro regeneraci jinových orgánů (játra, srdce, slezina a slinivka, plíce, ledviny), tak vlastnosti larvy, představující říši živočišnou, obsahující energii Jang a bioinformaci pro regeneraci jangových orgánů (žlučník, tenké a tlusté střevo, žaludek, močový měchýř). Tím působí na harmonizaci energií Jin-Jang v organizmu člověka a zvířat, na normalizaci funkce vnitřních orgánů a systémů, doplňuje organizmus životní energií. Tradičně se používá pro posílení plic a ledvin, doplnění sil v sexuální oblasti, při mužské sexuální dysfunkci. Díky svým posilujícím účinkům byla Housenice považovaná za tonikum par excellence na vážnou vyčerpanost i oslabení, impotenci a poluce, používá se na regulaci a podporu gonád a dále jako tonikum plic a ledvin. Používají se Linčži, Šiitake a další houby a byliny TČM, prostředky posilující funkci sleziny a ledvin jako základních orgánů energetiky lidského organizmu a orgánů odpovědných za získanou a vrozenou energii.

 

Z preparátů firmy Energy Group koncentrát Renol, Gynex, Korolen, Vironal, King-Kong, kapsle Cytosan, Fytomineral, krém Artrin.

 

Podzim - čas očistit své tělo a obnovit plíce a střeva.

 

Nabízím Vám informace o výsledcích získaných za 5 tisíc let existence východní alternativní medicíny v diagnostice poruch a v uzdravení organizmu, tyto znalosti pomohou včas a správně využívat přírodní produkty pro zlepšení zdraví a k  prevenci onemocnění. Diagnostika probíhá podle symptomů dysfunkce systémů vnitřních orgánů a reflexních zón, bolesti nebo určitých změn v oblastech akupunkturních bodů a energetických drah.

 

Náš organizmus stále komunikuje a dostává informace od všeho ve svém okolí. To je tajemstvím podstaty člověka! Pokud se nad tím zamyslíme, každý den jíme a pijeme stále stejnou monotónní potravu. Ovšem námi používané jídlo neobsahuje požadovaný komplex živin. Ale doma, v kavárně nebo v restauraci si pro sebe bez zaváhání objednáváme potraviny a nápoje, tedy živiny, které naše tělo vyžaduje. Mnoho lidí neví, že náš organizmus přirozeně touží po kvalitních potravinách a naše tělo přirozeně požaduje takové složení potravin a nápojů, ve kterých jsou potřebné živiny. Podle odborníků na výživu potřebujeme pro optimální fungování lidského těla získat asi 600 druhů živin a prvků - aminokyselin, vitamínů, makro- a mikroelementů, organických kyselin, rostlinných složek, vláknin, atd.

 

Jako není možné stavět dům bez cihel a cementu, tak není možná regenerace organizmu bez potřebných živin, nutných nejen k obnově těla, ale i ke zvýšené kvalitě metabolických procesů. Regenerace organizmu probíhá jako reverzní reakce, to znamená, že při chronických stavech se mohou krátce objevit mírné akutní stavy, které ale po čase zcela mizí. Reverzní příznaky jsou normálním, téměř zákonitým jevem bioinformační léčby. Jejich intenzita vždy závisí na stupni a době trvání dané choroby, ale je možné je zmírnit užíváním přírodních přípravků. Pouze přírodní látky mají potřebné bio-informace o správném fungování vnitřních orgánů.

 

Celoročně dochází ke každodennímu čištění plic a střev, a to mezi třetí a sedmou hodinou ranní. Ke správnému čištění střev dochází každý den v dopoledních hodinách, to je normální proces.  Především pak na podzim - v září, říjnu a listopadu - probíhá zvýšené čištění a regenerace plic, pokožky, krku a střev, což někteří lidé mohou vnímat jako nemoc. Rýmu, kašel, hleny, bolest v krku nebo hnisavou vyrážku na pokožce nemusíte vnímat negativně a není nutné brát léky proti kašli nebo horečce. Tělo se pokouší se očistit! Nosní dušnost naznačuje, že probíhá čištění a tím i zánět a otok dýchacích cest, jejichž projevem může být výtok z nosu, porucha dýchání a čichu, vylučování hlenů. Při poruše funkce a oslabení plic a střev je dýchání oslabené a těžké, kůže je bledá až bílá, objevují se různé druhy vyrážek, chuť na pikantní jídlo, nálada může být špatná, snížená až do deprese s pláčem, člověk se nechce pohybovat. Přírodní preparáty obnoví normální funkce orgánů a odstraní tyto příznaky.

 

Na Pentagramu vzájemného působení systémů a funkcí vnitřních orgánů se dá vidět, že zvýšená zátěž srdce a stresy tlumí funkci plic. Ve zdravém stavu máte 60 tepů a 12 nádechů za minutu, to je pět k jedné. Ale ve stresovém stavu se tep zrychluje na 100 a více, to znamená 20 nádechů za minutu, a tedy povrchové dýchaní s deficitem kyslíku a špatnou ventilací a očištěním plic. Při špatném očištění organizmu kvůli dysfunkcím plic a střev se zatěžují játra, která se starají o očištění krve. Plíce při nízkém energetickém stavu potřebují více energie od matky sleziny a slinivky, což zhoršuje jejich stav a může vést k jejich onemocnění. Poruchy plic jako matky pro ledviny, zhoršuje stav ledvin a močového měchýře.

 

Řekl jsem Vám o jedné ze zásad použití přírodních preparátů. Další zásadu lze použít, pokud v průběhu dvou až třech měsíců užívání preparátů nebyly zcela eliminovány příznaky dysfunkce orgánů a onemocnění. V souladu se zásadou MATKA – SYN je potřeba normalizovat funkci matky. A to znamená, že ledviny jsou matka jater: když potřebujeme normalizovat matku jater – zvýšíme energii v ledvinách. Posílená játra zvýší výkon srdce, kardiovaskulárního systému, to má také vliv na odstranění stresu! Zlepšením stavu srdce zajistíme normální fungování sleziny a slinivky. Posílením sleziny normalizujeme funkci plic a zvýšení energie plic přispěje k normalizaci funkce ledvin!

 

Prevence chorob srdce a kardiovaskulárního systému.

 

Nabízím Vám informaci o výsledcích získaných během pěti tisíc let existence východní alternativní medicíny a ta je toho názoru, že lidské tělo je jako celek ve vztahu přírody k funkcím vnitřních orgánů. Téma dnešního dne jsou poruchy srdce, osrdečníku, hormonálního a trávícího systému. A to znamená, že ve funkci srdce je psychický stav člověka, myšlení, paměť, centrální, vegetativní a periferní nervový systém, ve funkci osrdečníku je cévní systém, ve funkci trojitého ohřívače je endokrinní systém, a tenké střevo je odpovědné za stav trávicí soustavy. Na dalším setkání si promluvíme o negativním vlivu poruch tohoto systémů na jiné orgány v organizmu. Psychosomatické příčiny nemocí člověka tvoří téměř 100 procent mezi příčinami onemocnění. O tomto si teď promluvíme.

 

Regenerace srdce, osrdečníku, tří ohřívačů a tenkého střeva probíhá na začátku léta v květnu až červenci, a také během dne od 11 do 15 hodin a od 19 do 23 hodin. V tuto dobu probíhá harmonizace funkcí a obnova kardiovaskulárního a hormonálního systému, nervové a duševní činnosti, zlepšuje se krevní oběh.

 

Nicméně při narušení funkcí těchto orgánů chronickým stresem v psychické stránce se může projevit jako nervozita, může docházet k nervovému mnohomluvnému vzrušení, někdy s neadekvátním smíchem, s proudem myšlenek během dne i v noci a poruchou spánku. Nebo s nervovým vyčerpáním srdce může docházet k oslabení paměti a zpomalení myšlení,  poruchám středního ucha a sluchu a točení hlavy, změně chuti s nechutenstvím, návaly horka a pocení zejména v obličeji.

 

Poruchy vaskulárního systému se mohou projevit zvýšením krevního tlaku více než 140/90 mm. Hg., nebo k hypotenzi s tlakem níže 90/60 mm. Hg., zarudnutí kůže obličeje nebo dokonce celého těla, pocitem chladu v těle a studených končetin.

 

Poruchy hormonálního systému mohou být doprovázeny poruchami žláz s vnitřní sekrecí, jako je štítná žláza, poruchami menstruace. Obecně platí, že výskyt častých delších a těžkých nebo o několik týdnů až měsíců opožděných menstruací ovlivňuje srdce, duševní stav a zároveň způsobuje stresy.

 

Funkční poruchy zažívacího traktu vyplývající ze stresu, ve sliznici trávicího traktu vznikají svalové křeče se špatným prokrvením a s následnou erozí a ulcerací. A to v ústní dutině mohou být afty, dále v jícnu, žaludku, střevech a konečníku jako peptický vřed, Crohnova nemoc nebo hemoroidy, cysty a papilomy.

 

Normalizace funkcí tohoto systému napomáhá k odstranění výše uvedených příznaků.

 

Poruchy srdce, cév, hormonálního a trávícího systému častěji ohrožuje lidi konzumující velké množství tučného jídla, živočišných potravin, maso, včetně kyselých mléčných výrobků, cukru, bílé mouky, alkoholu, léků a Jin-pokrmů, které vychylují kyselé reakce krve, což působí k ukládání tuku a cholesterolu v cévní stěně a tím se zhoršuje krevní oběh.

 

Mnohem odolnější jsou lidé živící se celozrnnými obilovinami (kašemi) a zeleninou. Doporučuje se kaše (rýže, ječmen, pohanka, jáhly atp.), kořenová zelenina - mrkev, ryby, fazole, řasy.

 

Efektivně a rychle působí doplňky stravy, elixíry firmy Fohow. Kordyceps má vlastnosti jak houby, představující rostlinnou říši, obsahující energii Jin a tím bioinformaci pro regeneraci jinových orgánů (játra, srdce, slezina a slinivka, plíce, ledviny), tak vlastnosti larvy, představující říši živočišnou, obsahující energii Jang a bioinformaci pro regeneraci jangových orgánů (žlučník, tenké a tlusté střevo, žaludek, močový měchýř). Tím působí na harmonizaci energií Jin-Jang v organizmu člověka a zvířat, na normalizaci funkce vnitřních orgánů a systémů, doplňuje organizmus životní energií. Pak Linčži, Šiitake a další houby a byliny TČM.

 

Z preparátů firmy Energy Group koncentrát Korolen, Stimaral, Regalen, kapsle Celitin, Cytosan, Fytomineral, krém Ruticelit.

 

3.2014

Nahoru

 

 

 

Proč jsou potřebné Biologicky Aktivní Doplňky stravy (BADy)?

 

Nabízím Vám informaci o výsledcích získaných během 5 tisíc let existence východní alternativní medicíny a je toho názoru, že lidské tělo je jako celek ve vztahu přírody k funkcím vnitřních orgánů. Alternativní medicína je zaměřena na zlepšení stavu lidského organismu, normalizaci jeho Jin a Jang energie pomocí akupunktury, moxy, přírodních preparátů a jiných fyzikálních metod. Akupunkturu doplňují a velmi dobře se k ní hodí přírodní preparáty, protože jenom přírodní látky nesou bio-informace a základní živiny, minerály a další látky potřebné pro obnovu buněk. Akupunktura rychlé ovlivňuje a normalizuje určitý systém orgánů. Sport, cvičení, jóga, masáže, meditace, bioenergetické a fyzikální metody uzdravení organismu normalizují energetický stav člověka pouze na krátkou dobu a nedodávají organizmu potřebné živiny a látky. Užíváním bioinformačních přírodních preparátů pacient může pomoci sám sobě a urychlit proces uzdravení, sám vycítí, že správně bere přírodní přípravek potřebný pro svůj organizmus. Vzhledem k přírodním preparátům a v nich obsažených živinách probíhá regenerace buněk, tkání, orgánů, stejně jako k omlazení těla mnohonásobně rychleji.

 

Používané preparáty z přírodních látek jsou nazývány Biologicky Aktivní Doplňky stravy (BADy), působí na celé tělo, udržují ho v neporušeném stavu a funkčním vzájemném působení, tím poskytují organizmu vlastní cestu regenerace a dosáhnutí optimální harmonie.

 

Každý člověk bude krásný, zdravý a šťastný s podmínkou, že miluje sebe a své tělo a je ochotný dát milovanému organismu co potřebuje, a to dostatečné množství živin, minerálů, vitamínů atd. Důvěřujte svému tělu, zná cestu ke zdraví! To je tajemstvím podstaty člověka!

 

Jako není možné stavět dům bez cihel a cementu, tak není možná regenerace organismu bez potřebných živin, nutných nejen k obnově těla, ale i ke zvýšené kvalitě metabolických procesů. Pouze přírodní látky mají potřebné bio-informace o správném fungování vnitřních orgánů. Regenerace organizmu dle principu Pentagramu probíhá jako reverzní reakce, to znamená, že při chronických stavech se mohou krátce a mírně objevit akutní stavy, které ale po čase zcela mizí. Reverzní příznaky jsou normálním, téměř zákonitým jevem bioinformačního přírodního uzdravení. Jejich intenzita vždy závisí na stupni a době trvání dané choroby, ale je možné ji zmírnit užíváním přírodních přípravků, např. Kordycepsem.

 

Měli bychom vědět, že se naše tělo snaží samostatně vrátit do geneticky nastaveného stavu zdraví, očistit se a zregenerovat. Regenerace nezávisí přímo na dávce obdrženého přírodního přípravku, ale dávka by měla být dostatečná pro stimulaci regeneračního procesu. Důležitou roli hraje také faktor času, je to individuální doba regenerace. Pro úspěšné regenerace je také důležité používat nejúčinnější komplex přírodních přípravků s individuálním trváním použití, a vytvořit určité účinné koncentrace v těle. Vždy bychom měli najít příčinu nemoci, a to je jediný způsob jak eliminovat nemoc, než se snažit odstranit následky.

 

Pokud se nad tím zamyslíme, každý den jíme a pijeme stále stejnou monotónní potravu. Jíme-li doma nebo v restauraci, bez zaváhání si objednáváme potraviny a nápoje, které vyžadujeme my a naše tělo. Mnoho lidí neví, že náš organizmus přirozeně touží a požaduje takové složení potravin a nápojů, ve kterých jsou potřebné živiny. Ovšem námi používané jídlo neobsahuje požadovaný komplex živin.

 

Podle odborníků na výživu pro optimální fungování lidského těla potřebujeme získat asi 600 druhů živin a prvků - aminokyselin, vitamínů, makro- a mikroelementů, organických kyselin, rostlinných složek, vláknin atd.

 

Všechny biologicky aktivní doplňky stravy lze rozdělit do tří skupin.

 

Nutriceutika neboli živiny obsahující komponenty stravy, které doplňují nutriční nedostatky, normalizují metabolismus, udržují normální úroveň pH v krvi 7,1 až 7,4. Je známo, že v těle, které má nízký obsah kyslíku v krvi a tkáních, je okysličovací proces na buněčné úrovni porušen, nebudou správně asimilovány živiny i při vhodnější volbě potravin. Ve stejné době, kdy je tělo nasyceno základními živinami a stopovými prvky, se snižuje pravděpodobnost absorpce radioaktivních a toxických látek.

 

Imunomodulátory nebo  imunoregulátorypřírodní produkty obsahující bioaktivní látky, které přispívají k  obnovení a normalizaci nespecifické i specifické imunity a protinádorové aktivity imunitního systému. Imunitní buňky nacházejí a ničí nezralé a nádorové buňky.  Jednou z příčin vzniku nádorů je nedozrávání buněk orgánů a tkání do normálního funkčního stavu. Důvodem je nedostatek živin a narušení metabolismu v těle, které způsobují vznik nezdravých a nádorových buněk.

 

Energomodulátory nebo energoregulátory - přírodní biologicky aktivní látky, které doplňují a normalizují energetický stav organizmu a obsahují bio-informace o správném fungovaní orgánů. Postupující bio-informace přírodních látek v organizmu je přenášena pomocí bio-rezonance do CNS a harmonizuje centrum autonomního nervového systému lidského těla, který kontroluje a normalizuje funkcí vnitřních orgánů. Pod vlivem bio-informace se také z těla odstraňuje negativní informace o nemoci a tím nastartují inverzní (reverzní) proces regenerace orgánů a organizmu jako celku. Projevuje se také specificky zaměřený účinek na hormonizací stavu Jin a Jang energie těla. Přírodní preparáty bez ohledu na vysoký nebo nízký energetický stav orgánů normalizují jejich energetický a funkční stav. Další rys přírodních produktů je harmonizující vliv na funkčnost všech systémů těla a stav celého organizmu. Například funkční systém srdce, osrdečníku, hormonálních orgánů a tenkého střeva doplňuje energií a podporuje funkci sleziny, slinivky a žaludku, reguluje a podporuje práci plic a tlustého střeva atd. Detaily těchto vztahů o vzájemném působení a regeneraci vnitřních orgánů jsou popsány v článku "Poznejte, naučte se řeč svého těla!".

 

Samozřejmě, že takové rozdělení doplňků stravy je konvenční a pohodlné z praktického hlediska. Preparáty s čínským Kordycepsem mají výše uvedené vlastnosti. Přírodní produkty z Kordycepsu čínského, Linčži a Šiitake také mohou být nazývány vysoce moderními efektivními bioenergetickými imunoregulátory, které působí na celé tělo, udržují ho v neporušeném stavu a vzájemném funkčním působení. Tím poskytují tělu vlastní cestu regenerace a pomáhají dosáhnutí optimální harmonie. Preparáty s Kordycepsem nejen urychlí proces zotavení organizmu, ale také zmírňují nebo odstraňují nežádoucí účinky při zpětném procesu regenerace.

 

Kordyceps může být vnímán také jako komplex cytaminů  rostlinného původu, které mohou prodloužit lidský život v průměru na 120 let. Cytaminy jsou bioregulátory, oživující a omlazující buňky lidského těla. Základní vlastnosti cytaminů spočívají v tom, že jsou organotropní, tj. plně v souladu s povahou metabolismu orgánového systému, pro který jsou určeny, a neboli celého těla, obsahují vlastnosti odpovídající aminokyselinám s bio-informací. Proto se při jejich použití normalizují metabolické procesy na buněčné úrovni a to v konečném důsledku zajišťuje optimální fungování tkání, orgánů a systémů. Již dlouho je známo, že stárnutí a se stářím související změny jsou také informačním procesem. Cytaminy nastartují proces buněčné obnovy. Vyživují a zásobují všechna centra v mozku a obnovují matrice DNA (DNK), které jsou zodpovědné za regeneraci nových buněk. Buňky našeho těla jsou neustále vystaveny ničení z důvodu toxicity životního prostředí, stárnutí a mnoha dalších negativních faktorů. Bioregulátory obnovují buňky těla. Preparáty na bázi Kordycepsu se mohou vyrovnat se zdravotními problémy svým jedinečným způsobem, aniž by došlo k jakýmkoliv nežádoucím účinkům. Kordyceps, Linčži, Šiitake a další vyšší houby nám dají zdraví!

 

Elixíry s Kordycepsem, Šiitake a Linčži normalizují T-buněčnou a protinádorovou imunitu. Pod jejich vlivem dochází k harmonizaci funkcí orgánů imunitního systému a tím se zvyšuje odolnost lidského organizmu na různá infekční a nádorová onemocnění. Elixíry stimulují růst lymfocytů, zvyšují obsah imunoglobulinu i komplementů, indukují růst interferonů. Také se zvyšuje aktivita NK-buněk (MHC), které tvoří až 15% všech lymfocytů, které rozpoznávají a ničí rakovinné a infikované buňky. Orgány, které patří do imunitního systému, jsou lymfatické žlázy (uzliny), mandle, brzlík (tymus), kostní dřeň, slezina, a lymfoidní formace ve sliznici střev (Peyerovy pláty). Hlavní roli hraje komplexní systém cirkulace lymfy prostřednictvím lymfatických cév spojujících lymfatické uzliny.

 

V přírodě existuje princip selektivní absorpce a to - když tkáně a buňky nasycené základními živinami snižují pravděpodobnost absorpce radioaktivních a toxických látek. Pokud je organizmus po určitou dobu nenasycen dostatečným množstvím základních a stopových prvků, místo nich jsou absorbovány dispoziční radioaktivní látky anebo chemické prvky, které mají podobnou strukturu a valenci. Při přítomnosti radioaktivních látek v těle existuje značné riziko vzniku nádorových onemocnění! Například radioaktivní stroncium-90, které se nachází ve všech jaderných odpadech, je svojí strukturou podobné vápníku a je elementem jedné skupiny prvků periodické tabulky. Může tak nahrazovat vápník v těle, který se používá pro stavbu kostí a zubů a dopravu kyslíku do buněk. Jestli se tělu nedostává vápníku, pak bude do kostí dodán radioaktivní stroncium-90 nebo baryum-140 nebo radium-226, tím blízké tkáně budou ozařovány. To může narušit normální činnost organizmu a vést ke vzniku zhoubných onemocnění. Naštěstí v organizmu funguje princip selektivity. Konvenční neradioaktivní prvky mají přednost před radioaktivními. Pokud jsou všechna volná místa v těle obsazena vápníkem, zabraňuje to radioaktivním prvkům se dostat do buněk a budou ve velké míře z těla vyloučeny.

 

Podobné procesy probíhají s jodem, který je nezbytný pro tvorbu hormonu štítné žlázy tyroxinu. Při nedostatku jodu ve stravě absorbuje tělo ze svého okolí radioaktivní     jod-131, který může narušit funkci štítné žlázy a nakonec způsobit zhoubné onemocnění. U vyvíjejícího se plodu mohou vzniknout závažná narušení z důvodu akumulace jodu-131 ve štítné žláze plodu, např. může dojít k zakrnělému růstu, k narození nedonošeného dítěte.

 

Níže je seznam chemických prvků, který ukazuje, jaké prvky budou absorbovány lidským tělem při nedostatku základních prvků. Stabilní element - radioaktivní prvek: vápník - stroncium-90 nebo baryum-140 anebo radium-226, jod - jod-131, železo - plutonium-238 anebo -239, draslík -cesium-137, síra -síra-35, kyanokobalamin - kobalt-60, zinek -zinek-65.

 

Biologicky aktivní doplňky stravy jsou potřebné také k udržení normální úrovně pH v krvi 7,3 až 7,4, pak mohou oxidační procesy v těle normálně probíhat. Z velké části toto závisí na adekvátním přísunu vápníku – tzv. krále minerálů. Zjistilo se, že vápník je důležitý nejen pro kosti a mladý rostoucí organizmus, ale i pro dospělé a starší osoby tím, že pomáhá zabránit mnoha nemocem, včetně rakoviny. Laureát Nobelovy ceny Otto Warburg popsal účinek kyslíku na zhoubné nádory. Nádory nerostou při normálním krevním pH 7,37-7,44. Je prokázáno, že snížení hladiny vápníku v krvi o 0,5% vede k poklesu oxygenace (zásobení kyslíkem) tkání o 65% a k poklesu krevního pH pod 7,1. Vápník při tom hraje zásadní roli, neboť se podílí na zásobování tkání lidského těla kyslíkem. V přítomnosti kyslíku se bakterie a viry nemohou rozmnožovat, hynou i nádorové buňky. Ale když má tělo kyselé prostředí s nízkým PH a nízkým obsahem kyslíku, vede se dobře zhoubným nádorům, patogenním virům, bakteriím a plísním.

 

Přírodní produkty se doporučují nejen pro ozdravení lidem se zhoršeným zdravotním stavem a sníženou imunitou, ale i pro prevence. Všechno výše uvedené hovoří ve prospěch použití BIOLOGICKY AKTIVNÍCH DOPLŇKŮ stravy.

 

5.2015

 

Nahoru