MONADOS s.r.o.

 

 

 

Funkční ozdravovací polštář Fohow

 

Funkční polštář Fohow - je to naprosto bezpečný moderní způsob, jak zlepšit kvalitu vašeho spánku beze změny tradičního způsobu života!

Unikátní design ztlumí tlak hlavy a krku. Polštář s vysokými okraji a prohlubní ve středu dodává oporu krčním svalům a snižuje zatížení. Design obou stran polštáře umožňuje pohodlně opřít hlavu při spánku na zádech nebo na boku. To uvolní svaly v oblasti krku a ramen, sníží možnost chrápání, pomůže při bolestech svalů krku, což vám dovolí vychutnat pohodlný a sladký spánek.

Do polštáře všité měkké magnety vytvářejí magnetické pole, tím plně zlepšují mikrocirkulací v hlavě, krku a ramenech a tím i kvalitu spánku.

Unikátní design umožňuje prodyšnost funkčního polštáře Fohow, vnější vrstvu z bavlněné tkaniny zdobí krásné vzory, měkké, elastické a příjemné na dotek. V kombinaci s vynikajícím designem výrobek vypadá ještě více elegantní.

4 hlavní funkce polštáře FOHOW


Rozlučte se s nespavostí - kombinace špičkové technologie a fyzikální terapie může urychlit proces usínání a zlepšit kvalitu spánku -  méně probouzení, prodloužení doby spánku.

Radost pohodlí 365 dní v roce - během vývoje polštářů Fohow byly použity materiály, které neustále generují infračervené paprsky, vytvářejí příznivé podmínky pro spánek. Tyto materiály nemají časová omezení, umožní zdravý život každý den, 365 dní v roce.

Zlepšení cirkulace a mikrocirkulací - pohodlný design polštáře v kombinaci s funkčními materiály mohou zlepšit mikrocirkulací, působí ke zvýšení saturace krve kyslíkem a uvolní tělo.

Ozdravení ve stylu Jang Sheng: dosáhnout zdraví během spánku - vzhledem k příjemnému prostředí pro zdravý spánek jde o posílení a zlepšení stavu těla, jeho regeneraci a obnovu.

 

Nahoru