MONADOS s.r.o.

 

 

Náplast s éterickými oleji Fohow

Aromatic Essential oil Plaster Fohow

 

 

 

 

V dnešní rychle se rozvíjející společnosti čelíme neustálému stresu, máme deficit fyzické aktivity, strávíme celý den před obrazovkou počítače nebo televize, v důsledku toho často trpíme nespavostí, neurózou, máme bolesti hlavy, krční a bederní páteře a další symptomy. To vše má vážný dopad na zdraví.


Podle teorie tradiční čínské medicíny (TČM) éterické aromatické oleje regulují a harmonizují vnitřní a vnější prostředí lidského těla, dochází ke zvýšení energie "Či" a udržení rovnováhy Jin a Jang energie, normalizaci funkce meridiánů. Použití éterických olejů má pozitivní dopad na organismus.


K výrobě náplastí z éterických olejů jsou používány nejnovější metody. Náplasti s éterickými aromatickými oleji mají výjimečné vlastnosti: při teplotě těla automaticky spustí infračervené paprsky, vydávají dlouho infračervené záření 4 -14 mikronů, známé jako "světlo života", což vede k vytváření tepla, tím pomáhá výrazně zlepšit mikrocirkulací v těle, s účinkem silic působí na akupunkturní body. Esenciální éterické oleje vyrobené z výtažků květů, listů, semen nebo kůry stromů, mají volitelné aroma, jsou bez barvy a mají silnou vůni. Sada olejů obsahuje vitamíny, přírodní antibiotika, feromony atd. Použití éterických olejů pomáhá ovlivňovat metabolismus a regeneraci buněk, čištění a regeneraci organismu.

 

 

Použití:

Bolest hlavy: obnovuje mikrocirkulací v hlavě, odstraňuje únavu, má zřejmý vliv na nespavost, neklidný spánek, neurózu, závratě, bolesti.

Jak používat: přilepit náplast na oblast spánku, opakujte za několik dnů.

Bolest v ramenním kloubu: stabilizuje mikrocirkulací v rameně, zmírňuje či odstraňuje příznaky bolesti v rameni při různých zánětech a spazmů svalu.

Jak používat: umístit na postiženou oblast.

Bolest v dolní části zad: stabilizuje mikrocirkulací v bederní oblasti, mírní a odstraňuje bolest a obnovuje funkci páteře, má terapeutický účinek na obratle.

Jak používat: umístit na postižené místo v bederní oblasti.

Bolest v oblasti krční páteře: kompletně obnovuje mikrocirkulací v oblasti krční páteře, což výrazně snižuje nebo odstraňuje bolesti krku.

Jak používat: přilepit na bolestivé místo na krku.

 

 

Bolesti kloubů: má schopnost působit protizánětlivě, analgeticky, dále má schopnost odstranit kapalinu při zánětu a současně zlepšuje vzájemné meridiány.

Jak používat: nalepit náplast na bolestivé místo na kloub a vnitřní oblast nohy.

 

 

 

 

 

Odstranění únavy, léčba na noze: neuvěřitelně osvěžující efekt, působí na otoky a odvod toxinů z těla, zvyšuje propustnost meridiánu ledvin, posiluje imunitní systém, zlepšuje spánek, odstraňuje únavu.

Jak používat: nalepit náplast na chodidla.

 

 

 

 

 

 

 

Hubnutí: působí na spalování a ukládání tuků.

Použití: Po koupeli před spaním nalepte na pupek, používejte 4 - 8 hodin.

 

 

 

 

Další možnosti a způsoby použití: Nalepení náplasti na bolestivé místo pomáhá od bolesti.

Použít ihned po otevření hermetického obalu. Chraňte před slunečním světlem, náplast uchovávejte v hermeticky uzavřeném obalu.

Nedoporučuje se použití na rány, nutná opatrnost při kožních chorobách a alergiích.

 

objednací číslo F507

 

nahoru