MONADOS s.r.o.

 

Aloe Gel Fenix

Aloe gel Fohow

Přírodní něžnost - omlazení kůže

Magická koupel Kleopatry! Podle legendy, božská krása egyptské vládkyně Kleopatry byla  tajemstvím v magickém bazénu ukrytém před smrtelnými. Pokaždé, vždy přesně o půlnoci se Kleopatra nořila do jeho smaragdových vln v měsíčním svitu. Den za dnem, rok za rokem, Kleopatřin obličej zůstával nezměněně krásným a lidé nebyli schopni určit věk panovnice. Teprve po úpadku císařské dynastie se lidé dozvěděli o tomto bazénu a ho "Magické" kapalině, která byla šťávou z Aloe.

 

Zázraky uzdravení v Hirošimě.

Jak víte v průběhu druhé světové války USA použilo dvě atomové bomby na japonská města Hirošima a Nagasaki. Ti, kdo přežili, utrpěli vážné popáleniny a nemoc z ozáření. Většina léků byla neúčinná. Brzy se zjistilo že rány, na které se používají k léčbě šťávy z aloe vera, se hojí dvojnásob rychleji a lépe v porovnání s ostatními drogami. Ve většině případů lidé neměli na těle jizvy po použití aloe. Když se o zázračném účinku Aloe dozvěděla vláda USA, okamžitě organizovala vědecké studie, které potvrdily tyto zvěsti. Na toto téma byla publikována vědecká zpráva.

 

Základní struktura Aloe Gelu:

Curacao aloe sok (nebo lepši st’ava), beta-glukan, hyaloplasma, glyceretová kyselina, allantoin, glycerin, propylenglykol, hydroxyl methylbenzen, kyselina hyaluronová.

Aloe gel obsahuje aktivní složky z rostliny aloe Curacao se speciálním hydratačním složení, které vzhledem k originální receptuře eliminuje diskomfort pleti. Vyživuje a zvlhčuje pokožku, udržuje v ní molekuly vody, odstraňuje pocit mastné pleti, obnovuje elasticitu. Po použití tohoto produktu budete mít pocit čistoty a svěžesti, neobvyklé hladkosti pokožky. Tento pocit, vám dá dobrou náladu po celý den.

Sok z Curacao aloe je dle teorie TCM - potravina i lék. Obsahuje látky, jako jsou aloe polysacharidy, polyfenoly, aminokyseliny, vitaminy, minerální látky, organické kyseliny atd., které mají ozdravující účinek jak ve vnějším tak i vnitřním použití. Tyto komponenty, dělají vaši pleť pružnější a měkčí. Hydratují pokožku a jemně jí bělí. Také odstraňují negativní účinky slunečního záření, podpoří rychlé hojení kůže po popálení a omrzlinách, pořezáních a modřinách. Gel je účinný při akné, poštípání komáry, vyrážkách, otocích, zánětech a hemeroidech. Kromě toho, zrychluje rychlost hojení, zabrání jizvení.

Kyselina hyaluronová - produkt high-tech bioinženýrství, podporuje přirozenou vodní rovnováhu v organických tkáních i v obsahu tělních tekutin. Zlepšuje schopnost kůže udržovat vlhkost, stimuluje krevní oběh, podporuje absorpci živin, zabraňuje tvorbě vrásek, zvyšuje elasticitu kůže, urychluje regeneraci kožních buněk, zabraňuje procesu stárnutí. Také brání kůži před negativními účinky ultrafialového záření a volnými radikály, které nepříznivě ovlivňují stav kůže. Urychluje hojení ran. Pomáhá se "striemi" na břichu po porodu a také na innych mistéch těla.

β-dextran - se extrahuje z vysokohorských ovsů. Látka účinně proniká kůží, stimuluje produkci kolagenu, urychluje regeneraci kůže. Vyhlazuje vrásky, chrání kožní buňky před ultrafialovým zářením.

Allantoin - produkt, široce používaný v medicíně, kosmetice, zemědělství a dalších oborech. Má dezinfekční, analgetické a antioxidační účinky. Zadržuje vlhkost a měkkost pokožky, urychluje růst buněk, zlepšuje fyziologické vlastnosti keratinu.  Je to vynikající prostředek na hojení ran a jizev.

Gliciretová kyselina - rostlinný výtažek z lékořice. Má antibakteriální a antizánětlivý vlastnosti. Snižuje nepříjemný zápach a je dezodorant. Zabraňuje alergické reakce a  podráždění pokožky chemickými látkami. Odstraňuje pigmentové skvrny. Má funkce v ochraně před sluncem.

 

Základní účinky:

1. Hydratační účinek. Zabraňuje vysoušení pokožky. Eliminuje negativní dopad po ultrafialových paprscích. Obnovuje pokožku po opalování. Změkčuje, zvlažuje a bělí. Rozpouští záhyby a vrásky. Urychluje buněčnou obnovu a hojení.

2. Účinek proti bolesti. Urychluje hojení popálenin, omrzlin, zranění a pořezání. Má pozitivní vliv po kousnutí komáry a dalšího hmyzu. Odstraní zjizvení.

3. Potlačuje tvorbu a zjemňuje vrásky. Stimuluje krevní oběh. Podporuje lepší vstřebávání živin. Zlepšuje pružnost pleti. Eliminuje post-porodní 'strie' u žen. Zpomaluje proces stárnutí.

4. Má antibakteriální, protizánětlivý účinek. Eliminuje podráždění pokožky a alergie. Vynikající pro hojení ran a popálenin. Detoxikuje a dezodoruje.

 

Aloe gel neobsahuje škodlivé příměsi, hormony, pigmenty. Je vhodný pro všechny typy pletí.

 

Katalogové číslo F503. Aloe Gel Phoenix 50gr

10.9.2010

Nahoru