MONADOS s.r.o.

Zubní pasta Fenix s Kordycepsem a Linčži

Fohow Cordyceps Toothpaste

              Je výsledkem mnohaletého vývoje a výzkumu profesorů z Výzkumného ústavu Phoenix. Výrobek obsahuje výtažky z Kordycepsu , Linčži (Ganodermy) a další přírodní rostlinné výtažky, také glykosidy a fenoly.  Začleněním těchto prvků je docíleno obousměrné regulační působení, duální normalizace bakteriálního prostředí ústní dutiny a jde o novou třetí generací zubní pasty!

              Má mentolovou příchuť.

              Hlavní ingredience: uhličitan vápenatý, sorbitol, voda, glycerin, oxid křemičitý, hydrogenfosforečnan vápenatý, esence, extrakt z Kordyceps čínský, Ganoderma, pseudo-ženšen, aloe, atd.

            Výjimečný efekt používání zubní pasty Fénix:

             • Duální působení Kordycepsu a Linčži (Ganoderma) radikálně zlepšuje stav prostředí v ústní dutině.

            • Dvojí působení na normalizaci bakteriálního pozadí. Rostlinné glykosidy a fenol upravují bakteriální stav ústní dutiny, očišťují ji od škodlivých mikroorganismů a brání jejich dalšímu rozmnožování.

            • Preventivní posílení zubů. Výtažky z Kordycepsu a Linčži v kombinaci s jinými přírodními rostlinnými složkami brání tvorbě aftu i vřídků v ústech, krvácení a zánětu dásní a periodontu, nepříjemnému zápachu, zubnímu kazu a dalším, ale také pomáhá odstranit stávající bolestivé projevy u citlivých zubů.

            • Čištění dutiny ústní.  Výtažky z Kordycepsu a  Linčži, v kombinaci s dalšími přírodními rostlinnými složkami, glykosidy a fenolem zlepšují stav ústní dutiny, vyčistí zuby a ústa od usazenin a povlaků, normalizují mikroflóru, upevňují přirozené zdraví zubů.

.           • Další indikace: zubní pasta je účinná proti zánětu v krku a vřídcích v ústech, odstraňuje příznaky avitaminózy.

 Lze aplikovat na kůži při kousnutí komárem i jiným hmyzem, zmírňuje svědění a zanícení, také ji můžeme použít na omrzliny a drobné popáleniny, pomáhá zabránit jizvení. Pasta je efektivní při dermatomikoze nohy a potničkách.

              Používá se k čištění zubů ráno a večer.

Vyjímečně pro vnější použití!

Děti do 6 let  tento produkt používají pod dohledem dospělé osoby!

Po očištění nepolykat zubní pastu, vyplivnout obsah a vypláchněte ústa vodou!

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Kod F 506. V balení 2 zubní pasty po 140 gr.

1.10.2010

 

Nahoru