MONADOS s.r.o.

E-VODA: ENERGETICKY UPRAVENÁ VODA V PŘÍPRAVCÍCH ENERGY

 

V listopadovém čísle Vitae jsme seznámili naše čtenáře s pěti novinkami v Pentagramu® Energy, které mají jediný cíl –  podporu a další zvýšení kvality přípravků. Jak bylo v článku uvedeno, důležitou komponentou produktů Energy je nyní speciálně energeticky upravovaná E-voda.
Abychom lépe porozuměli jejím výhodám, bude dobré vysvětlit si nejprve účinky „kolegyně“ tohoto produktu, tzv.  π-vody. Co o ní víme? Π-voda je získávána na základě japonského patentu, který umožňuje úpravu nejen vody, ale i dalších tekutin působením informace zvláštní sloučeniny dvojmocného železa (tato sloučenina je typická pro krevní barvivo hemoglobin ve stadiu tvorby krevního systému embrya). Voda vytváří shluky nazývané klástry. Podobají se krystalu, ale jsou velmi labilní. Během miliontiny sekundy se rozpadají a znovu vytvářejí. Jsou to vlastně přirozené tekuté krystaly. Běžná voda má klastry relativně velké. Čím menší jsou, tím lépe působí taková voda na lidské zdraví. A právě ke zmenšení klastrů vody v procesu výroby π-vody dochází. Výhodou takto připravené vody nebo i jiné tekutiny je absolutní ztráta předchozích bioinformací, a to jak těch pozitivních, tak i převažujících negativních.
Tímto způsobem se voda přibližuje k nezatíženému stavu a kvalitě, jaké má při svém vzniku.
Obdobného efektu, jaký vymysleli Japonci, lze dosáhnout poměrně snadným způsobem i elektronickou cestou. Jaké uplatnění může mít výsledná „E- voda“ ve výrobcích Energy? Upravená voda velice snadno přijímá informace z rostlin a jednotlivých komponent přípravků, i bioinformace uměle dodávané například krystaly, vlivem homeopatických preparátů anebo cíleným elektromagnetickým působením. Navíc takto připravená voda mnohem snadněji proniká přes buněčné membrány a lépe transportuje látky, které obsahuje. Mimo jiné podporuje vytváření koloidů v živém organismu.
Do výrobního postupu přípravků Energy byl nyní implantován generátor, jenž veškerou vstupní vodu upravuje svým elektromagnetickým signálem na E-vodu. Umožňuje se tím lepší využití účinných látek při jejich extrakci z mateřských surovin a hlavně výsledný extrakt velmi snadno přijímá dodatkovou bioinformaci. Zlepší se také vazba jednotlivých komponent přípravků a jejich propojení do regeneračního komplexu. Tím se zvyšuje především bioinformační kvalita přípravků.
Výsledná změna se projeví rychlejším nástupem regeneračního účinku Energy produktů a také v mnoha případech zkrácením nezbytné regenerační doby.

MVDr. Lubomír CHMELAŘ, Ph.D.


Nahoru