MONADOS s.r.o.

 

 

Kapsle Suečinfu Fohow

FOHOW XUEQINFU

 

 

Doplněk stravy. Kapsle. Standardní balení: 120 kapslí po 450 mg v kapsli.

 

Sója obsahuje isoflavony, které pomáhají udržovat klidnou a pohodlnou menopauzu a pomáhají ženám vyrovnat se s menopauzou. Gynostemma pomáhá k očistě jater, má antioxidační vlastnosti, napomáhá přirozené obranyschopnosti organizmu. Hroznová semena mají antioxidační vlastnosti, přispívají k udržování normálního tlaku krve, pomáhají udržovat zdravý kardiovaskulární systém.

 

Složení: 45 % prášek ze sóje (Soy bean powder), 29 % extrakt z hroznových semen (Extract from grape seeds), 24 % extrakt z Gynostemmy pětilisté (Extract from Gynostemma pentaphyllum), 2 % kapsle ze sóje a želatiny (Soya gel capsules).

 

Použití: 1 až 2 kapsle 1 - 2 krát denně během jídla, zapíjet teplou vodou. Je možné dlouhodobé užívání preparátu s přestávkou po 30ti dnech užívání na 1 - 2 týdny.

 

Poznámka: dávka preparátu by se měla zvyšovat postupně, počínaje jednou kapslí denně v prvním týdnu, dávku zvyšovat v každém dalším týdnu o jednu kapsli denně.

 

Upozornění: Nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy. Neužívejte současně s léky  na  ředění krve, jako je aspirin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazují obvyklé pestré stravování. Uchovávejte při pokojové teplotě na suchém, chladném místě. Chraňte před sluncem. Uchovávejte v originálním obalu! Ukládejte mimo dosah dětí!

 

Váha balení: 120 g. Datum minimální trvanlivosti a LOT na obalu krabičky.

 

Notifikace MZ ČR, Registr rozhodnutí hlavního hygienika - OVZ-35.1-15.01.2013-2078

 

 

Jeden z nových přístupů k získání účinných a bezpečných přírodních produktů je seznámit se s tradiční stravou národů s dlouhou délkou života a dobrým zdravím, že zdraví Japonců je spojeno s významnou spotřebou produktů na bázi sójí. Japonci pravidelně konzumující výrobky ze sójí se liší zdravým kardiovaskulárním systémem, a že i ve stáří u nich zůstává normální viskozita krve a nevyskytují se tromby.

 

Preparát kapsle Suečinfu: zlepšuje elasticitu cév, zvyšuje dodávku kyslíku do tkání, podporuje zrak, zlepšuje stav kostí, kloubů a svalů, také z intenzivní fyzické zátěže, snižuje viskozitu krve a lymfy, zlepšuje očištění těla atd.

 

Extrakt z hroznových pecek. Hrozny – nejstarší kulturní produkt v dějinách civilizace, také se říká "ovoce dlouhého života". Extrakt z hroznových pecek je bohatým zdrojem přírodních bioflavonů, stejně jako nepostradatelných mastných kyselin a vitamínů. Celý tento složitý a vyvážený komplex  má příznivé účinky na organizmus jako celek a zejména pak na kardiovaskulární a oběhový systém. Účinně posiluje strukturu vlasů a nehtů, posiluje schopnost regenerace buněk, udržuje dobré a vlhké epidermis a vnitřní strukturu kůže, šetří  kyselinu hyaluronovou, zodpovědnou za hydrataci a pružnost  pokožky. Bioflavony mají R-vitamin ovládající regenerační činnost a zpomalující proces stárnutí, zabraňují rozvoji otoků, zánětlivým  procesům, neutralizují  vliv volných radikálů. Polynenasycené mastné kyseliny ve formě extraktu z hroznových pecek  zintenzivňují výměnu lipidů a obnovují bariérní funkce epidermis.  Pomáhají zachovat a obnovit kolagenní vlákna kloubů, kostí a pojivové tkáně.  Polyfenoly snižují intoxikační procesy v těle, zpomalují proces stárnutí celého těla a kůže, zvyšují pružnost a tonus cév,  jsou účinné v  profilaci kornatění tepen a vysokého krevního tlaku, mají  detoxikační a protialergické dopady. Proantocianidy jsou uznávané jako jeden z nejsilnějších ze všech známých přírodních antioxidantů. Zvyšují pevnost a elasticitu tepen, snižují riziko vzniku trombů. Kvercetin má zničující vliv na karcinogeny a je prevencí deformace DNA.  Má protizánětlivé, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, stimuluje imunitní systém a snižuje projevy alergické reakce.

 

Rostlina Gynostemma je liána, která roste v horských lesích v Číně. Zjistili, že látky z ní izolované  jsou podobné jako saponiny z ženšenu.  Ale obsah saponinů v Gynostemme daleko převyšuje obsah v ženšenu. Je známo, že saponiny - přírodní organické glykosidy, se podílí zejména na syntéze hormonů. Studií zjistili, že  Gynostemma  má výraznější a prospěšný vliv na kardiovaskulární systém, zejména na arteriální hypertenze, jakož i ve stresových situacích, působí na  prevence rakoviny, AIDS, výměnu tuků a je ideální pro hubnutí.

 

Sója podporuje metabolismus, působí na kardiovaskulární a cévní systém, pomáhá při vysokém krevním tlaku, podporuje snížení cholesterolu a tělesnou hmotnost, stav kostí, tlumí krevní srážení, chrání před oxidačním poškozením. Pomáhá udržovat klidné a pohodlné období menopauzy, pomáhá ženám se s ní vyrovnat, působí na příznaky spojené s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, neklid a podrážděnost. Přispívá ke zlepšení sexuálních funkcí, má blahodárné účinky při pocitu suchých sliznic atd.

1.2014

Nahoru